helista +372 517 8230 Teguri 45d, Tartu Oleme avatud E-R 9-18
estengru

Autoklaaside Vahetus Tartus

klaasivahetus Kui Teie autoklaas saab kannatada, siis ilmselt on Teie esimene mõte: „Kui palju see mulle maksma võib minna?“
Kui see juhtuma peaks, siis kindlasti ei tohiks klaasivahetust hinna tõttu tegemata jätta! Juhul kui Teil on kaskokindlustus on klaasivahetus Teile TASUTA!

Oleme alati valmis Teid aitama ja tagame kvaliteetse teenuse parima hinnaga.
Pakume oma klientidele mugavat mobiilset teenust, mis tähendab, et vajadusel tuleme autoklaaside paigaldamiseks kohapeale. Meie esinduses saad oma autole ühe tööpäeva jooksul uue klaasi – olgu selleks esi-, taga- või küljeklaas. Keskmiselt kulub autoklaasi paigaldusele koos liimi kuivamisega kuni kolm tundi.

Kuidas toimida peale esiklaasivahetust?
Esimesel päeval pärast esiklaasivahetust tuleks vältida äkkpidurdust, parkida ainult tasasel pinnal ja ei tohi autot pesta survepesulas. Hea oleks kui auto saaks rahulikult seista. Järgnevatel päevadel saab autot kasutada nii nagu alati.

Milliseid klaase kasutame?
Pakume erinevate tootjate klaase nii A kui B kategooriast. Paigaldame ainult ajaproovile vastupidanud tootjate klaase ja anname paigaldusele 6-kuulise garantii. Kontrollime alati kõikide paigaldatavate klaaside kvaliteeti.

Kuidas esiklaasi eluiga pikendada?
Kõige olulisem on vahetada regulaarselt kojamehi. Kuidas valida kojamehi – vaata siit!
Ärge pange kojamehi pesuvahendita tööle, sest see kulutab nii klaasi kui ka kojamehi.
Soovitame esiklaasi regulaarselt hooldada “Rain Away” hooldusvahendiga, mis moodustab klaaspindadele vett hülgava ülilibeda läbipaistva kihi ja parandab oluliselt nähtavust vihmas ja pimedas sõites. Vahend aitab tunduvalt pikendada kojameeste ja eelkõige esiklaasi eluiga.

Klaasi tähtsus?
Tuuleklaas ei kaitse ainult tuule, vihma või kutsumata külaliste sissetungimise eest salongi. Tuuleklaas on palju enamat…
Tuuleklaas annab sõiduki konstruktsioonile jäikuse, sellele võib langeda kuni 34% sõiduki väändejäikusest. Samuti peab tuuleklaas kokkupõrke korral tervikuks jääma, mitte pudenema salongi.
Uuematel autodel on piilarid varustatud turvapatjadega, mis tähendab, et valesti paigaldatud klaas võib kokkupõrke korral turvapatjade avanemise tõttu hoopis eest lennata. Taolisel juhul ei kaitse Teid enam ei turvapadjad ega klaas.

Klaasivahetuse põhjuseks ei ole ainult katkine klaas. Aja möödudes muutub klaas paratamatult kriimuliseks ja uduseks, mis vähendab oluliselt nähtavust. Vastu valgusallikat sõites võib nähtavus muutuda olematuks ja tekib oht sõita otsa takistusele. Samuti väsitab see oluliselt juhti ja rikub silmi.